Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
24.03.2015

За позовом прокуратури Донеччини суд зобов’язав підприємство повернути державі 3500 га сільгоспугідь вартістю майже 80 млн грн

Після повторного розгляду Господарський суд Запорізької області у повному обсязі задовольнив позовні вимоги прокурора Новоазовського району Донецької області в інтересах держави в особі Павлопільської сільської ради та головного управління Держземагентства у Донецькій області та зобов’язав ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» припинити користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення площею 3555,5 га вартістю близько 80 млн грн та повернути її у власність держави.

Встановлено, що у 1993 році Державному підприємству «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» було надано у постійне користування для сільськогосподарського використання землі Павлопільської сільської ради загальною площею більше 3500 га. Однак, у 1996 році державне підприємство шляхом приватизації перетворилося на суб’єкт підприємницької діяльності й фактично втратило право на користування землею, та до теперішнього часу необхідних правовстановлюючих документів не оформило.


Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 3813