Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
02.06.2015

На Донеччині до 8 років засуджено міліціонера – члена терористичної організації «ДНР»

Під час досудового розслідування, яке проводив слідчий відділ прокуратури Донецької області, встановлено, що в середині травня 2014 року, у період, коли місто Краматорськ тимчасово перебувало під контролем бойовиків, оперуповноважений Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області вступив до лав терористичної організації «ДНР». Його було призначено на посаду начальника відділу карного розшуку Краматорського міськвідділу міліції.

Будучи членом терористичної організації «ДНР», міліціонер не забезпечив виявлення та розкриття кримінальних правопорушень, вчинених її учасниками та притягнення їх до кримінальної відповідальності, тим самим сприяючи діяльності терористів на території м. Краматорська.

Окрім цього, входячи до складу бойовиків, міліціонер-зрадник брав участь у розбійному нападі на приватне підприємство, яке було пограбоване злочинцями. Під час обшуку в будинку правоохоронця вилучено вогнепальну зброю та набої до неї.

Таким чином, чоловіка засуджено по трьом статтям Кримінального кодексу України: за ч. 1 ст. 258-5 (участь у терористичній організації), ч.3 ст.186 (грабіж) та ч. 1 ст. 263 (зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів).

Рішенням Краматорського міського суду міліціонера визнано винним у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень та призначено міру покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 4035