10.11.2015

Прокуратура Донецької області розслідує загибель колишнього міністра палива та енергетики терористичної організації «ДНР»

                                
До органів прокуратури України із заявою про вчинення кримінального правопорушення звернувся мешканець міста Києва. У своєму зверненні він стверджує, що його брата - Євгена Файницького, який працював на терористів «ДНР» жорстоко вбито та інформація про цей факт замовчується.
 
Наразі прокуратурою Донецької області встановлено, що  Євген Файницький наприкінці 2014 – початку 2015 років працював так званим «міністром палива та енергетики «ДНР». У Лютому поточного року, згідно інформації ЗМІ, його було затримано представниками псевдо-міністерства держбезпеки «ДНР» ніби-то за шпіонаж. 
 
У матеріалах, переданих заявником до органів прокуратури України є офіційна відповідь виконуючого обов’язки так званого Генерального прокурора «ДНР» Андрія Співака в якій зазначено, що Євгена Файницького заарештовано за «…проукраинскую, бендеровскую, националистическую позицию».
 
Проте, знайти чоловіка рідні так і не змогли, а згодом отримали з РФ підтвердження того, що він помер ще у травні 2015 року. Важливо зазначити, що свідоцтво про смерть Євгена Файницького видано Відділом записів актів цивільного стану Мілеровського району Ростовської області РФ, а місцем смерті значиться місто Донецьк Донецької області.
 
Що стало причиною смерті колишнього міністра терористів, наразі з’ясовуватимуть у прокуратурі Донецької області.
Дані за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікацією за ст. 115 КК України (умисне вбивство).
Слідство триває.
 
 
Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 3468