30.12.2016

Інформатор терористів проведе за ґратами 4 роки

За принципової позиції прокуратури Донецької області в апеляційному суді повністю доведено провину 32-річного чоловіка, який співпрацював з представниками терористичної організації «ДНР».
 
Під час судових слухань доведено, що мешканець Покровського району, у період з грудня 2014 по січень 2015 року, побачивши переміщення різного роду військової техніки, озброєння та військових вантажівок з боєприпасами Збройних сил України, передавав інформацію про їх дислокацію та рух учаснику незаконного військового збройного формування з позивним «Динамо».
Злочинна діяльність чоловіка була припинена співробітниками Служби безпеки України у зв’язку з його затриманням.
 
Красноармійський міськрайонний суд визнав чоловіка винним та засудив його за ч.2 ст.260 (участь у не передбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях) КК України до 3 років 6 місяців позбавлення волі.
 
Прокуратура Донецької області не погодилась з кваліфікацією злочину та подала апеляційну скаргу.
 
Апеляційний суд Донецької області, розглянувши апеляцію прокуратури, виніс новий вирок, яким визнав чоловіка винним у  скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) КК України та засудив до 4 років позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 2554