24.03.2017

Винесено вирок черговій інформаторці терористів «ДНР»

Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя підтримав позицію прокуратури Донецької області та визнав мешканку Волноваського району 1947 р.н. винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 (сприяння терористичній організації) КК України.
 
Під час судових слухань доведено, що мешканка с. Хлібодарівка у вересні 2014 року стала активно співпрацювати з бойовиками терористичної організації «ДНР». Жінка з мобільного телефону передавала деталізовані дані про місця дислокації, маршрути пересування та вогневі позиції військовослужбовців та військової техніки Збройних сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції у Волноваському районі, а також с. Старий Крим Кальміуського району м. Маріуполя та м. Мангуш Донецької області.
 
Вказану інформацію засуджена передавала учаснику терористичної організації «ДНР» з позивним «Багіра». У подальшому бойовики використовували ці данні у веденні терористичної діяльності проти органів державної влади та військових підрозділів Україна, а саме - у здійсненні артилерійських обстрілів місць дислокації українських військових та військової техніки.
 
У суді жінка повністю визнала свою провину в інкримінованому злочині та розкаялась.
 
Вирок суду – 2 роки та 2 місяці позбавленні волі.
 
                            Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 2182