05.04.2017

На Донеччині прокуратура направила до суду кримінальні провадження стосовно двох прокурорів-зрадників, які перейшли на бік терористів «ДНР» (ФОТО)

Під час спеціального досудового розслідування встановлено, що двоє колишніх співробітників, які до жовтня 2014 року працювали в прокуратурі Донецької області, звільнились з органів та почали активно співпрацювати з представниками терористичної організації «ДНР».
 
Так, колишній начальник відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Донецької області Бовт М. А. вступив до складу фейкового органу – так званої «Генеральної прокуратури ДНР» та був призначений на посаду начальника управління нагляду за слідством, дізнанням та оперативно-розшуковою діяльністю.
 
           
Інший колишній співробітник прокуратури Донеччини - Федотов О. А., який до зради працював заступником начальника відділу роботи з кадрами прокуратури Донецької області, нині також працює на терористів, займаючи посаду начальника так званого управління кадрів та навчальних закладів «Генеральної прокуратури ДНР».
 
Нині обвинувачені продовжують співпрацювати з бойовиками, вчиняючи тим самим протиправні дії, які направлені на порушення конституційних прав громадян України, що проживають на тимчасово окупованій території Донецької області.
 
Через те, що зловмисники переховуються від українського слідства та знаходяться на непідконтрольній українській владі території, стосовно них проводилась процедура спеціального досудового розслідування. Наразі обвинувальні акти прокуратурою затверджено та направлено до суду для заочного засудження.
 
За участь у терористичній організації, тобто скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України, колишнім прокурорам загрожує до 15 років позбавлення волі.
                             Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 2476