14.09.2018

Посадовець міської ради сплатить штраф за зайняття іншою оплачуваною діяльністю

За участю прокурора Слов’янської місцевої прокуратури розглянуто адміністративні протоколи, складені за матеріалами прокуратури Управлінням захисту економіки в Донецькій області ДЗЕ Національної поліції України, стосовно посадовця одного з управлінь Краматорської міської ради.
 
Установлено, що посадовець, будучи ознайомлений з вимогами Закону України «Про запобігання корупції», з метою отримання додаткового прибутку займався іншою оплачуваною діяльністю, а саме, уклавши цивільно-правові договори з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти, надавав послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання у якості: уповноваженої особи та інструктора, відповідальної особи в окрузі зовнішнього оцінювання у місті Краматорськ, чергового та особи, яка здійснює навчання залучених працівників.
 
За виконаних вказаних послуг чоловік отримав грошові кошти на загальну суму понад 8 000 грн.
 
Слов’янський міськрайонний суд, підтримавши позицію прокуратури, визнав посадовця винним у скоєнні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-4 КУпАП, та наклав адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 5100 гривень з конфіскацією отриманого доходу від роботи за сумісництвом.
 
Вказане рішення набрало законної сили та оскарженню не підлягає.
 
                       Прес-служба прокуратури Донецької області
 

кількість переглядів: 272