07.11.2018

Колишнього інженера «Радіо ДНР» засуджено за співпрацю з терористами

Суд оголосив обвинувальний вирок мешканцю м. Краматорська, який у період тимчасової окупації міста незаконними збройними формуваннями терористичної організації «ДНР» з власної волі співпрацював з бойовиками.
 
У ході судового розгляду встановлено, що з травня по липень 2014 року 38-річний чоловік, знаходячись у захопленому терористами приміщенні виконавчого комітету Краматорської міської ради, а у подальшому – за місцем розташування місцевої радіокомпанії з більш потужною радіоапаратурою та площею охоплення сигналом, технічно забезпечував ведення радіопередач, метою яких була агітація населення на підтримку так званої «ДНР».
 
Таким чином так званий «інженер обладнання «Радіо ДНР» допомагав учасникам злочинної організації в умовах гібридної війни чинити опір законній владі України та заподіював шкоду громадській безпеці рідного міста.
 
Погодившись із доказами, наведеними публічним обвинуваченням, яке підтримувала Краматорська місцева прокуратура, врахувавши щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину з боку обвинуваченого, суд призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі  з випробувальним строком 2 роки.   
 
                           Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 442