10.01.2019

Прокуратура вимагає збільшити суму застави для двох поліцейських, заарештованих за підозрою у збуті наркотиків та отриманні хабара

Прокуратурою Донецької області до Донецького апеляційного суду внесено апеляційні скарги щодо рішень Жовтневого районного суду м. Маріуполя, якими обрано запобіжні заходи двом поліцейським, підозрюваним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
 
Нагадаємо, 26 грудня прокуратурою Донецької області спільно з Донецьким управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито двох працівників Центрального відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, які у складі організованої групи спільно з 5 мешканцями м. Маріуполя займались збутом особливо небезпечного наркотичного засобу – макової соломи, а також вимагали та одержали у якості неправомірної вигоди грошові кошти у розмірі 13 500 грн від місцевого мешканця за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності за придбання прекурсору.
 
Рішенням суду правоохоронців відсторонено від займаних посад та заарештовано із альтернативою внесення застави у розмірі 172 890 грн для кожного. Не погодившись із сумою застави, прокуратура звернулась до апеляційної інстанції.
 
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.
 
 
Прес-служба прокуратури Донецької області
 

кількість переглядів: 300