09.07.2019

Прокуратура вважає незаконним обрання переможця тендеру на виконання робіт з капітального ремонту адміністративної будівлі у м. Покровську на суму понад 2 млн грн

Красноармійської місцевою прокуратурою до Господарського суду Донецької області подано позов в інтересах держави в особі Управління Східного офісу Державної аудиторської служби України про визнання недійсним договору закупівлі робіт з капітального ремонту частини адміністративної будівлі центру адміністративних послуг у м. Покровську на загальну суму 2 млн 200 тис грн.
 
Прокуратура встановила, що тендерним комітетом Покровської міської ради, у порушення вимог ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», переможцем торгів визнано товариство з обмеженою відповідальністю, яке не виконало вимоги тендерної документації, а саме не підтвердило наявність матеріально-технічної бази для виконання замовлення за договором.
 
Тож, міською радою, не зважаючи на те, що виявлені порушення призвели до неефективного та нецільового використання бюджетних коштів, було обрано переможцем ненадійне підприємство та укладено з ним договір підряду.
 
На даний час позов перебуває на розгляді суду.
 
Прес-служба прокуратури Донецької області
                      

кількість переглядів: 215