Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
18.03.2020

За апеляційного реагування прокуратури взято під варту Світлодарського міського голову, який підозрюється у посяганні на територіальну цілісність України

Донецьким апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури Донецької області щодо зміни запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою Світлодарському міському голові, який обґрунтовано підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України, тобто у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.
 
Нагадаємо, у травні 2014 року Світлодарський міський голова вніс до повістки дня сесії та у подальшому позитивно проголосував з питання про надання комунальних приміщень для проведення незаконного референдуму щодо визначення суверенності «ДНР».
 
У лютому 2020 року посадовцю повідомлено про підозру та Краматорським міським судом обрано  запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Не погодившись із даною ухвалою суду, прокуратура внесла апеляційну скаргу, за результатом розгляду якої ухвалу скасовано.
 
Строк тримання посадовця під вартою визначено до 11 квітня 2020 року.
 
Досудове розслідування триває.
 
 
Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 3106