14.08.2020

Депутату міської ради повідомлено про підозру у фінансуванні НЗФ РФ

Прокурором Донецької області заочно повідомлено про підозру депутату Ясинуватської міської ради Донецької області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України, тобто у фінансуванні дій, вчинених з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу, зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що влітку 2014 року депутат, будучи одним із засновників та генеральним директором ТОВ, зареєстрованого на тимчасово окупованій території Донецької області, прийняв рішення про виготовлення на вказаному підприємстві протитанкових загорож та встановлення на вантажних автомобілях незаконного збройного формування «Восток» спарених зенітних установок ЗУ-23-2 калібру 23 мм.
 
Таким чином, підозрюваний брав безпосередню участь у модернізації військового складу незаконного збройного формування «Восток», який під контролем РФ воював проти Збройних Сил України та інших військових підрозділів у період проведення АТО.
 
Наразі досудове розслідування зупинено у зв’язку з оголошенням підозрюваного у розшук.
 
Прес-служба прокуратури Донецької області
 
                 

кількість переглядів: 333