Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.11.2022

Понад п’ять років ув’язнення інформатору окупантів – засуджено мешканця Краматорська

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури Індустріальним районним судом м. Дніпропетровська ухвалено вирок мешканцю м. Краматорська за поширення інформації про переміщення, рух і розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчинене в умовах воєнного стану, з метою надання такої інформації іншим незаконним збройним формуванням (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у вигляді 5 років 3 місяців позбавлення волі.
Прокурором у суді доведено, що у липні 2022 року зловмисник погодився на пропозицію ворога передавати інформацію про розташування військовослужбовців та військової техніки Збройних Сил України і інших військових формувань, котрі протидіють збройній агресії рф.
 
Засуджений через месенджер відправляв на номер російського оператора текстові повідомлення, геомітки та скріншоти мап з даними про місця дислокації українських захисників на території м. Краматорська та Краматорського району.
 
Цього ж місяця інформатора викрили та затримали. Досудове розслідування здійснювалось СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 1303