20.11.2020

На Донеччині припинено діяльність конвертаційного центру, через який виведено до тіньового сектору економіки понад 1,5 млрд грн (ФОТО)

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури слідчими СУ ГУ НП в Донецькій області за оперативного супроводу ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях припинено діяльність конвертаційного центру.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2019 – 2020 років ряд підприємств, у тому числі фіктивних, через конвертаційний центр ухилялися від сплати податків в особливо великих розмірах. На Донеччині за період роботи конвертаційного центру до тіньового сектору економіки виведено понад 1,5 млрд грн, що призвело до  ухилення від сплати ПДВ у розмірі більш ніж 300 млн грн.
 
    
 
Під час санкціонованого обшуку у м. Слов’янську в офісному приміщенні виявлено та вилучено фінансово-господарські документи, 56 печаток СГД та чорнові записи.
 
Дії правопорушників кваліфіковано за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Досудове розслідування триває.
 
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 88