Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
18.09.2023

Передавав окупантам особисті дані односельців і розпоряджався землями громади – до 9 років ув’язнення заочно засуджено «ямпільського селищного голову» (ФОТО)

За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури Індустріальним районним судом м. Дніпропетровська ухвалено вирок громадянину України за колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Його заочно засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурорами у суді доведено, що впродовж червня-вересня 2022 року, під час окупації Лиманської МТГ, колишній співробітник воєнізованої охорони залізниці співпрацював з росіянами на посаді так званого голови селищної ради смт Ямполя «адміністрації м. Красний Лиман днр».
 
 
За вказівкою представників держави-агресора чоловік організував перепис населення, аби зібрати персональні дані громадян та передати окупаційній адміністрації. Крім того, засуджений переоформлював чужі земельні ділянки на себе.
 
Незадовго до звільнення селища Збройними Силами України засуджений втік на тимчасово непідконтрольну територію Донеччини, аби уникнути покарання. Він перебуває у розшуку.
 
Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 1487