Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
18.11.2024

Повідомлено про підозру «міністру вугілля та енергетики днр», який допомагає окупантам освоювати кошти на уявний розвиток галузі

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянину заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у вересні 2023 року колишній «гендиректор» створеного окупантами так званого трансдержавного концерну «енергія Донбасу» отримав нову посаду. Він погодився на пропозицію ставлеників кремля очолити «міністерство вугілля та енергетики днр».
 
 
Фейковий міністр вживає заходи з реалізації «державної політики розвитку паливно-енергетичного комплексу». Він обговорює з російськими «колегами» можливості «модернізації» галузі в умовах санкцій і ухвалює рішення щодо розподілу бюджетних коштів. Через підконтрольні медіа «можновладець» намагається запевнити населення захоплених територій та світову спільноту у начебто розробці інвестиційних проєктів для розбитого військами рф вугільного регіону.
 
Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. 
 
Чоловік перебуває у розшуку. Максимально йому загрожує 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та конфіскацією майна.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури
 
 
 

кількість переглядів: 221