Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.02.2016

За фактом зловживання службовим становищем посадовим особам РЕМу повідомлено про підозру

т

Під процесуальним керівництвом Красноармійської місцевої прокуратури триває досудове розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами державного підприємства «Регіональні електричні мережі».
 
Встановлено, що начальник дільниці Димитровського Енергоуправління Донецької філії державного підприємства «Регіональні електричні мережі»,  впродовж лютого-вересня 2014 року зібрала гроші з власників гаражів одного з кооперативів за підключення їх до електромережі.
 
В подальшому, за погодженням з начальником, використовуючи працівників підприємства, техніку та матеріали, було побудовано нову лінію електропередач, яку не поставили на баланс Димитровського Енергоуправління ДФ ДП «Регіональні електричні мережі». Після цього правопорушники здійснили самовільне підключення гаражів до мережі, однак, зробили це з порушенням законодавства: відсутнє будь-яке оформлення технічної документації, споживачів не внесено до бази даних, відсутні особові рахунки. Крім того, жінка-посадовець щомісяця збирала плату за використану електроенергію. Своїми діями вона завдала вказаному підприємству збитки у розмірі 100 тис грн.
 
На теперішній час двом посадовим особам вказаного підприємства повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.3 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинене за попередньою змовою групою осіб ) КК України.
 
За клопотанням Красноармійської місцевої прокуратури, начальнику дільниці обрано запобіжний захід у вигляді особистого забов’язання, наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу також керівнику підприємства.
 
 
Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 1085