Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
28.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення другого етапу добору на зайняття вакантних і тимчасово вакантних посад прокурорів Донецької обласної прокуратури в порядку переведення прокурора до органу прокуратури вищого рівня

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення другого етапу добору на зайняття вакантних і тимчасово вакантних посад прокурорів Донецької обласної прокуратури в порядку переведення прокурора до органу прокуратури вищого рівня
 
На виконання вимог пункту 5 розділу VІІ Порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня, затвердженого наказом Генерального прокурора від 16.09.2020 № 454, кадровою комісією з добору на вакантні посади прокурорів Донецької обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня прийнято рішення про затвердження РЕЙТИНГУ кандидатів за результатами виконання практичних завдань.
Крім того, Кадровою комісією з добору на вакантні посади прокурорів Донецької обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня (далі - Комісія)  затверджено графік проведення співбесід з метою виявлення відповідності вимогам професійної компетентності та доброчесності кандидатів на вакантні і тимчасово вакантні посади прокурорів Донецької обласної прокуратури.
Відповідно до п. 3 розділу ІІІ Порядку переведення прокурора до органу прокуратури вищого рівня, затвердженого наказом Генерального прокурора від 16.09.2020 № 454 (далі – Порядок), оприлюднюємо графік проведення співбесід.
 
 
Звертаємо увагу!
До співбесіди допускаються кандидати, які за результатами виконання практичного завдання набрали мінімально допустимий бал (50 балів).
Співбесіда проводиться Комісією з кандидатами в усній формі державною мовою та полягає в оцінюванні їх готовності до здійснення ними повноважень в органі прокуратури вищого рівня за визначеними критеріями, у тому числі з урахуванням результатів виконання практичного завдання.
За необхідності проведення співбесіди з кандидатами може бути продовжено (перенесено) за  процедурним рішенням Комісії.
Співбесіда складається з таких етапів:
  • дослідження матеріалів електронної справи кандидата;
  • обговорення з кандидатом відповідних матеріалів щодо нього, у тому числі у формі запитань і відповідей, а також результатів виконання практичного завдання;
  • оцінювання кандидата.
Члени Комісії мають право ставити запитання кандидату за відповідними критеріями оцінювання та щодо іншої інформації, у тому числі яка міститься у матеріалах електронної справи кандидата.
Оцінювання кожного кандидата здійснюється за такими критеріями:
- професійна компетентність та готовність до здійснення повноважень прокурора в органі прокуратури вищого рівня;
  • ефективність роботи на посаді прокурора;
  • досвід роботи за напрямом посади, на яку подано заяву (може враховуватися виконання обов’язків за посадою, на яку оголошено добір та відрядження до цього підрозділу);
  • моральні якості, дотримання правил прокурорської етики.
 
Співбесіди проходитимуть в Донецькій обласній прокуратурі за адресою: м. Маріуполь, вул. Університетська, 6.
 
Кандидат, який без поважних причин не з’явився для проходження будь-якого етапу добору, припиняє подальшу  участь у ньому.
За заявою кандидата та доданих до неї підтверджуючих документів Комісія встановлює поважність причин неявки та приймає рішення про припинення участі кандидата в доборі або про допущення його до подальшої участі в доборі з одночасним визначенням терміну виконання практичного завдання та/або проходження співбесіди.
У разі запізнення чи неможливості прибуття для проходження етапів добору кандидат повинен заздалегідь попередити наявними засобами зв’язку відділ кадрової роботи та державної служби обласної прокуратури за тел.: (0629)54-10-07 або на електронну пошту кадрової комісії: [email protected]

Нагадуємо, що перед кожним етапом добору кандидат зобов’язаний пред’явити кадровій комісії службове посвідчення.
 
 

кількість переглядів: 2503