08.06.2015

На Донеччині заочно судитимуть самопроголошеного начальника міліції м. Тореза

Слідчим управлінням прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно оперуповноваженого СКР Торезького МВ ГУМВС України в Донецькій області В’ячеслава Мартиненка, який обвинувачується у сприянні та участі у терористичній організації «ДНР».

Під час досудового розслідування прокуратурою встановлено, що у липні 2014 року, після захоплення адміністративної будівлі Торезького МВ ГУМВС України в Донецькій області представниками терористичної організації «ДНР», оперуповноважений СКР Торезького МВ ГУМВС України в Донецькій області В’ячеслав Мартиненко проголосив себе начальником так званої «кримінальної поліції м. Тореза».

Після цього, користуючись авторитетом працівника правоохоронного органу, міліціонер здійснював публічні виступи перед журналістами під час яких підтвердив факт свого переходу до правоохоронної системи терористів та доповідав про тісну співпрацю «поліції м. Тореза» з бойовиками, зокрема в питаннях затримання злочинців та проведення розшуку осіб, які переховуються.

На даний час міліціонера оголошено у розшук. Йому повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації) КК України.
Обвинувальний акт передано до суду для заочного засудження колишнього правоохоронця.

Довідково: санкція статті передбачає покарання до 15 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 1371