29.01.2016

На Донеччині судитимуть військовослужбовця, який обвинувачується за трьома статтями Кримінального кодексу України

Завдяки якісному процесуальному керівництву, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно військовослужбовця Збройних сил України, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених чч. 2, 3 ст.187 (розбій, поєднаний з проникненням у приміщення), ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вчиненого щодо двох чи більше осіб, що супроводжувалося із погрозою застосуванням зброї), ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом із застосуванням зброї) КК України.
           
Встановлено, що 34-річний солдат Збройних сил України розвідувального взводу механізованого батальйону військової частини, одягнений у камуфляжну форму та балаклаву, озброєний автоматом та гранатою проник до крамниці, яка розташована у с. Зайцево Артемівського району.
 
Зробивши кілька пострілів у повітря, військовослужбовець заволодів особистими речами двох працівників магазину, а також грошовими коштами у сумі понад 13 тис грн. Після цього на викраденому автомобілі вивіз двох працівників магазину, а також власника транспортного засобу у невідому напрямку.
Згодом місцезнаходження солдата було встановлено та судом йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 
 
Наразі обвинувальний акт відносно військовослужбовця затверджено Артемівською місцевою прокуратурою та скеровано до суду для розгляду по суті.
 
Довідково: військовослужбовцю загрожує до 12 років позбавлення волі
 
                        Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 2384