28.02.2018

Прокуратура Донецької області повідомила про підозру колишньому виконавчому директору ДП «Артемсіль»

Слідчим відділом прокуратури Донецької області повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч.2 ст. 367 КК України колишньому виконавчому директору Державного підприємства «Артемсіль».
 
Під час досудового розслідування установлено, що у грудні 2014 року колишній посадовець,  всупереч своїм службовим обов’язкам, без відповідного погодження з посадовими особами інших структурних підрозділів підприємства,  використовуючи службове становище, перерахував на депозитний рахунок АТ «Банк «Фінанси та Кредит» гроші ДП «Артемсіль» у сумі 1,2 млн доларів США за договором банківського вкладу. Вказаний договір був укладений без нагальної необхідності для підприємства.
 
До теперішнього часу грошові кошти банком не повернуті  у зв’язку із тим, що фінансова установа знаходиться у стадії ліквідації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
 
Крім того, у березні 2015 року екс-виконавчий директор ДП «Артемсіль» уклав договір із товариством з обмеженою відповідальністю на поставку ферроціаніду калію та перерахував на рахунок ТОВ  понад 4,7 млн грн. Слідством встановлено, що ферроціанід калію закуплено у ТОВ за значно завищеною ціною, чим спричинено матеріальну шкоду державному підприємству  на загальну суму понад 1,7 млн грн.
 
На теперішній час колишньому посадовцю повідомлено про підозру в інкримінованих злочинах та прокуратурою спрямовано клопотання до суду про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі понад 30,5 млн грн.
 
Досудове розслідування триває.
 
                            Прес-служба прокуратури Донецької області
 

кількість переглядів: 2036