01.03.2018

У Слов’янську затримано чоловіка, який тривалий час виготовляв та розповсюджував продукцію, що містить дитячу порнографію

1 березня співробітники прокуратури Донецької області спільно з працівниками ГУНП в Донецькій області та   Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, затримали 50-річного чоловіка, який з вересня 2017 року знаходився у розшуку за підозрою у розповсюдженні порнографічної продукції.
 
Установлено, що мешканець Слов’янська у власному будинку облаштував міні-студію та тривалий час займався виготовленням та розповсюдженням порнографічної продукції. Чоловік, будучи активним користувачем так званого «чорного інтернету» та перебуваючи у групі «однодумців»,  розповсюджував відео і зображення порнографічного характеру, у тому числі, що містять дитячу порнографію. «Героями» роликів були неповнолітні, зокрема, пасинок затриманого. Кількість жертв збоченця буде встановлена під час досудового розслідування.
 
 
 
Під час санкціонованого обшуку в будинку педофіла вилучили велику кількість продукції з ексклюзивним контентом дитячої порнографії, комп'ютерну техніку, накопичувачі, фото - та відео техніку, за допомогою якої було знято статеві зносини з дітьми.
 
На теперішній час дії чоловіка кваліфіковано за ч.4 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, що містять дитячу порнографію) Кримінального кодексу України. Остаточна правова кваліфікація діям затриманого буде надана після проведення усіх слідчих дій.
 
Досудове розслідування триває.
 
                            Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 1580