12.04.2018

У Костянтинівці лікарю оголошено підозру в отриманні неправомірної вигоди

За погодженням із процесуальним керівником Костянтинівської місцевої прокуратури лікарю місцевого медичного закладу повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
 
Під час досудового розслідування установлено, що 45-річна мешканка м. Костянтинівки звернулась до лікаря, у якого тривалий час лікувалась з приводу захворювання на гіпертонію, за оформленням їй групи інвалідності. За підготовку та видачу документів для проходження пацієнткою медично-соціальної експертної комісії 58-річний лікар запросив з неї грошові кошти у сумі 500 доларів США.
 
На теперішній час досудове розслідування триває.
 
Нагадаємо, 3 квітня Костянтинівською місцевою прокуратурою спільно зі співробітниками міжрайонного відділу №4 Управління захисту економіки в Донецькій області та слідчими Костянтинівського відділення поліції  задокументовано факт отримання лікарем останньої частини неправомірної вигоди у розмірі 8 000 грн.  У рамках санкціонованого слідчим суддею обшуку вказані кошти було виявлено та вилучено.
 
                            Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 291