07.08.2019

Прокуратура наполягає на застосуванні до онуки, яка до смерті побила рідну бабусю, примусової госпіталізації до психіатричного закладу

Слов’янською місцевою прокуратурою скеровано до суду клопотання про застосування до 37-річної мешканки Лиманського району, яка скоїла суспільно небезпечне діяння, передбачене ч.1 ст.115 КК України, тобто умисно заподіяла смерть іншій людині, примусових заходів медичного характеру  у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із посиленим наглядом.
 
Нагадаємо,  2 червня, близько 18:30, до будинку 83-річної жінки прийшла онука, яка останнім часом разом із батьками опікувалась старенькою. Під час розмови жінки посварились, і у відповідь на бабусині претензії розгнівана  жінка схопила дерев’яну палицю, на яку зазвичай спиралась бабуся, та поки та сиділа на своєму ліжку, нанесла їй кілька ударів по голові і тулубу, спричинивши скальповану рану і численні забої голови, грудної клітини, плеча, кистей та стегон.
 
Причиною смерті пенсіонерки стала механічна асфіксія кров’ю. А її онуці, яка сама є матір’ю двох неповнолітніх дітей і 3-річний син якої став свідком кривавої трагедії, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
 
За результатами проведеної судово-психіатричної експертизи, у неї діагностовано загострення психічного захворювання, а отже її визнано особою, яка не могла усвідомлювати свої дії і керувати ними у момент скоєння злочину, та яка залишається такою по теперішній час.
                             Прес-служба прокуратури донецької області

кількість переглядів: 794