25.10.2019

Прокуратура з’ясовує обставини тяжкого травмування гірника «Мирноградвугілля»

Під процесуальним керівництвом Красноармійської місцевої прокуратури  проводиться досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, яке призвело до тяжкого травмування працівника відокремленого підрозділу «Шахта Центральна» державного підприємства «Мирноградвугілля».
 
За попередніми даними слідства, 23 жовтня 2019 року, о 10:30, в насосній камері головних водовідливних установок на горизонті 217 м внаслідок раптового включення електричного насосу, який ремонтував 42-річний гірник, провернувся ремонтний ключ та вдарив чоловіка по ногах.
 
Постраждалого з травматичною ампутацією обох нижніх кінцівок в області гомілок доставлено до реанімації Мирноградської центральної лікарні.
 
За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо воно  спричинило тяжкі наслідки).
 
На теперішній час проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин події.
 
Досудове розслідування триває.
 
Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 1455