15.04.2020

Викрито групу осіб, які привласнили на пасажирських перевезеннях з тимчасово окупованої території понад 5 млн грн

За процесуального керівництва прокуратури Донецької області слідчими СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу УСР у Донецькій області ДСР Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 191 КК України, тобто за фактом привласнення майна, шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб.
 
         
 
У ході досудового розслідування встановлено, що у 2019 році службові особи  одного з комунальних підприємств, вступили у злочинну змову з приватними перевізниками, які на підставі укладених з КП договорів здійснювали нерегулярні спеціальні перевезення пасажирів через лінію розмежування з тимчасово окупованою територією Донецької області.
 
З метою заволодіння коштами комунального підприємства учасники злочинної схеми вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт, занижуючи фактичну кількість перевезених через КПВВ пасажирів, внаслідок чого комунальне підприємство недоотримало прибутки. Привласнені таким чином кошти у сумі понад 5 млн грн зловмисники розподілили між собою.
У ході санкціонованих слідчим суддею обшуків за місцями знаходження юридичних осіб та у помешканнях 10 фігурантів справи виявлено та вилучено мобільні телефони, бухгалтерську документацію та чорнові записи. 
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.  Вирішується питання щодо повідомлення усім учасникам злочинної групи про підозру в інкримінованому злочині.
 
Прес-служба прокуратури Донецької області
 

кількість переглядів: 1498