21.08.2020

На Донеччині викрито канал незаконної реалізації контрафактного алкоголю та тютюну

За процесуального керівництва прокуратури Донецької області співробітниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях та Краматорського прикордонного загону припинено незаконне зберігання контрафактного алкоголю та попереджено його реалізацію у мережах роздрібної торгівлі.
 
             
 
У рамках досудового розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей) КК України, на підприємствах, що здійснюють роздрібну торгівлю лікеро-горілчаними виробами у м. Краматорську, а також у Костянтинівському і Олександрівському районах, проведено 11 санкціонованих обшуків.
 
             
 
Виявлено та вилучено понад 3 тис літрів алкогольної продукції сумнівного походження у скляних пляшках та упаковках «Бег-ін-бокс» та 4 тис пачок тютюнових виробів з ознаками підроблення - на загальну суму понад 650 тис грн.  
 
             
 
Наразі прокуратурою подано клопотання до суду щодо накладення арешту на вилучену продукцію та підготовлено постанови про призначення ряду експертиз.
 
Встановлюються канали постачання контрафактної продукції, а також підприємства, де її виготовляли.
 
Досудове розслідування триває.
 
Прес-служба прокуратури Донецької області
 
 

кількість переглядів: 312