Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.10.2020

Головному «кату» підпільної в’язниці «Ізоляція» заочно повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури співробітниками слідчого управління ГУ НП у Донецькій області керівнику підпільної в’язниці «Ізоляція» заочно повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 1 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб) ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми) КК України.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2014 році за вказівкою 30-річного мешканця м. Макіївки озброєні представники незаконного воєнізованого формування «Министерство государственной безопасности», що контролюється РФ, у м. Донецьку захопили територію колишнього заводу ізоляційних матеріалів.
 
Під керівництвом підозрюваного на захопленому підприємстві бойовики облаштували власну «катувальну базу», де незаконно утримували цивільних осіб, полонених військовослужбовців ЗСУ та інших формувань, задіяних у проведенні АТО/ООС.
 
Незаконно ув’язнених громадян годинами катували електричним струмом, били, тримали в нелюдських умовах без їжі та води і примушували до тяжкої праці.
 
Досудове розслідування триває. Встановлюється коло потерпілих осіб, а також інших учасників НЗФ РФ, причетних до скоєння вказаних злочинів.
 
 
 
 
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 2179