26.05.2021

Начальнику відділу псевдоміграційної служби НЗФ РФ заочно повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури «начальнику отдела миграционной службы Горловского ГУ МВД ДНР» заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 КК України).
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що з листопада 2014 року 47-річний зловмисник організовує діяльність підпорядкованого йому так званого отдела миграционной службы Горловского ГУ МВД ДНР. Зокрема, з впровадження механізму обов’язкового отримання мешканцями тимчасово окупованих територій Донецької області «паспортов гражданина ДНР».
 
Крім того, отримувати вказаний документ вимушені особи, які працюють у гуманітарній, медичній та соціальних сферах, а також пенсіонери. У разі відмови, їм загрожує звільнення з роботи та позбавлення можливості оформлення пенсійних виплат.
 
За даними правозахисних організацій на непідконтрольній українській владі території Донеччини вже видано понад 700 тис псевдопаспортів.
 
Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 
 
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури
 
 

кількість переглядів: 392