10.06.2021

Прокуратура вимагає визнати недійсним договір із закупівлі послуг з організації дитячого харчування на суму понад 1,2 млн грн

За позовом Донецької обласної прокуратури Господарський суд Донецької області відкрив провадження у справі про визнання недійсними рішення тендерного комітету та договорів  про надання послуг з організації харчування загальною вартістю понад 1,2 млн грн.
 
Прокуратурою встановлено, що у березні 2021 року відділом освіти Світлодарської міської ради укладено два договори з  приватними товриствами про надання послуг з організації харчування дітей з малозабезпечених сімей та позбавлених батьківського піклування у школах та дитсадках Бахмутського району.
 
Проте, у порушення Закону України «Про публічні закупівлі», замовник обрав не вірну процедуру закупівлі та замість відкритих торгів використав переговорну процедуру, обґрунтувавши це надзвичайною ситуацією, що склалась у місті. Внаслідок цього відбулось витрачання бюджетних коштів без дотримання принципу їх ефективного використання.
 
З огляду на виявлені порушення прокуратура звернулася з позовом до суду.
 
 
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 178