Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
08.02.2022

Решта життя - за ґратами: прокуратура домоглась довічного позбавлення волі для вбивці трьох людей

Донецький апеляційний суд підтримав правову позицію прокурорів Слов’янської окружної прокуратури щодо призначення покарання у вигляді довічного позбавлення волі 27-річному чоловіку, винному у скоєнні умисного вбивства трьох осіб та крадіжки (ч. 1 ст. 115, п. 1, 9 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 185 КК України).

Нагадаємо, 18 грудня 2020 року раніше судимий за крадіжку мешканець м. Слов’янська зустрів на одній з вулиць міста знайомого. Дорогою до магазину між чоловіками виник конфлікт, у ході якого зловмисник задушив 56-річного потерпілого мотузкою та залишив його тіло біля гаражів.
 
Побоюючись, що члени сім’ї загиблого можуть розповісти про нього правоохоронцям, він пішов до його квартири, де задушив та перерізав шиї 54-річній співмешканці вбитого та її прикутій до ліжка 79-річній матері. Забравши з помешкання вбитої родини срібну каблучку, мобільний телефон та грошові кошти, вбивця з місця злочину зник. 
 
Попри принципову позицію сторони обвинувачення, яка наполягала на призначенні жорстокого вбивці найсуворішого покарання у вигляді довічного позбавлення волі, суд ухвалив рішення про його засудження на 15 років. Прокуратура з даним вироком не погодилась та внесла апеляційну скаргу.
 
Наразі вирок суду першої інстанції скасовано та ухвалено новий, згідно з яким решту свого життя вбивця проведе за ґратами.
 
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 1355