Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.08.2023

Приводить матеріали кримінальних проваджень у відповідність до фейкового законодавства - заочно підозрюється слідча «мвс днр» у Маріуполі

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянці України заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2  ст. 111 КК України).

За даними слідства, у березні 2022 року заступниця начальника слідчого відділення ВП № 1 Маріупольського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області відмовилась виїжджати з окупованої території міста.
 
 
Колишня лейтенант поліції пішла на угоду із власним сумлінням, зрадила присязі працівника правоохоронних органів України та вже за місяць добровільно обійняла псевдопосаду у незаконно створеному «Іллічівському районному відділі Маріупольського міського  управління мвс днр». Спочатку її призначили тимчасово виконуючою обов’язки інспектора сектора кадрового забезпечення, а згодом -  слідчим фейкової установи.
 
Допомагаючи росіянам та їх поплічникам із квазіреспубліки встановлювати свою владу на руїнах українського Маріуполя, жінка «розслідує» кримінальні провадження стосовно громадян України, заступає на чергування та у складі слідчо-оперативних груп здійснює виїзди на місця подій. Також вона виконує інші незаконні накази керівництва, аби легітимізувати окупаційну владу в очах маріупольців.
 
Зокрема, у червні 2022 року «слідча» зверталась до своїх колишніх колег з проханням щодо надання їй копій матеріалів кримінальних проваджень, зареєстрованих за фактами злочинів проти життя та здоров’я осіб, що були вивезені з окупованої території. При цьому підозрювана мала на меті подальше приведення їх у відповідність до законодавства так званої «днр».
 
На даний час її звільнено з посади в Україні та позбавлено спеціального звання. 
 
Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого в м. Краматорську.                      
 
Максимальне покарання за санкцією статті – довічне позбавлення волі.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури
 
 

кількість переглядів: 1048