13.08.2019

За втручання прокуратури працівникам «Донрибкомбінату» виплачено заборгованість із заробітної плати у сумі понад 2,5 млн грн

За принципової позиції Слов’янської місцевої прокуратури щодо виявлення в діяльності суб’єктів господарювання порушень чинного законодавства України про оплату праці, під час розгляду Слов’янським міськрайонним судом кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) КК України, обвинуваченим - керівником Приватного акціонерного товариства «Донрибкомбінат» сплачено своїм працівникам заборгованість з виплати заробітної плати у сумі понад 2,5 млн грн.
 
Так, прокуратурою встановлено, що у період з липня по грудень 2018 року, при наявності надходжень на поточні рахунки та у касу підприємства грошових коштів загальною сумою понад 11 млн грн, станом на лютий 2019 року керівником умисно не виплачено заробітну плату працівникам на загальну суму 2,5 млн грн. При цьому на податки та інші обов’язкові платежі вільні кошти використовувались.
 
Наразі, у зв’язку з добровільною сплатою заборгованості у повному обсязі, кримінальне провадження стосовно керівника «Донрибкомбінату» закрито.
 
                             Прес-служба прокуратури донецької області
 
 
                           

кількість переглядів: 618