Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.11.2019

Прокуратура Донеччини впроваджує особистий прийом громадян із застосуванням Skype-зв’язку

 
Прокуратура Донецької області запроваджує новий «сервіс» - здійснення особистого прийому громадян за допомогою інтернет системи Skype. Громадські організації, а також кожен громадянин, відповідно до свого конституційного права на звернення на особистому прийомі, матимуть можливість звернутися з наболілими питаннями безпосередньо до керівництва прокуратури області в режимі відеоконференції.
 
Як зазначив прокурор Донецької області Євген Білоусов, впровадження Skype-прийому громадян не тільки значно покращить особистий контакт донеччан із керівництвом прокуратури області, а й суттєво зменшить витрачання їх часу та коштів на поїздку до прокуратури на особистий прийом.
 
Для цього громадянам необхідно попередньо записатись на конкретний день та час прийому в телефонному режимі за номером (0629) 47-03-76 та у встановлений час скористатись Skype-зв'язком за логіном [email protected].
 
Окрім цього, особи, які не мають можливості скористатися інтернет-зв’язком, можуть звернутися до найближчої місцевої прокуратури, де їм допоможуть спершу записатися на он-лайн прийом і згодом уже сконтактуватися з прокуратурою області.
 
 
Графік прийому громадян
керівництвом прокуратури Донецької області
в режимі відеоконференції
 
Прокурор Донецької області
Білоусов Є. О.
Вівторок
з 12.00 год. до 13.00 год.
Заступник прокурора
Донецької області
Бойко Н. О.
Понеділок
з 15.00 год до 16.00 год.
Заступник прокурора
Донецької області
Ромасько В. О.
Четверг
з 15.00 год. до 16.00 год.
Заступник прокурора
Донецької області
Коршун Г. В.
П’ятниця
з 10.00 год. до 11.00 год.
 

кількість переглядів: 1495