25.09.2020

Поліцейського викрито у вимаганні хабаря за дозвіл на розміщення біл-бордів

Під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури співробітниками ТУ ДБР, розташованого у місті Краматорську, за оперативного супроводу Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях на одержанні неправомірної вигоди викрито начальника одного із відділень Управління патрульної поліції в Донецькій області.
 
         
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2020 року начальник відділення безпеки дорожнього руху батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області вимагав у мешканця м. Маріуполя неправомірну вигоду. За 8 400 грн правоохоронець обіцяв погодити технічну документацію на встановлення рекламних біл-бордів уздовж доріг у Добропільському районі.
 
Під час одержання хабаря у службовому кабінеті зловмисника викрито та затримано у порядку ст. 208 КПК України.
 
Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру за ч.3 ст.368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
 Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури
 
 
 

кількість переглядів: 1141