10.12.2021

Захист прав засуджених - керівник обласної прокуратури відвідав «Селидівську виправну колонію (№ 82)» (ФОТО)

10 грудня 2021 року керівник Донецької обласної прокуратури Павло Угровецький разом зі своїм заступником Сергієм Зайцем та начальником відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Володимиром Теліусом здійснили робочий візит до ДУ «Селидівська виправна колонія (№ 82)».

        
 
У ході перевірки з керівництвом установи, де наразі відбувають покарання 858 чоловіків, проведено нараду, на якій обговорені найбільш актуальні питання, що виникають у повсякденній роботі, а також окремі аспекти прокурорського нагляду.
 
          
 
Крім того, Павло Угровецький та Сергій Заєць проінспектували житлові приміщення, їдальню, медичну частину, дисциплінарний ізолятор, дільницю посиленого контролю, лазню та інші об’єкти колонії, в яких утримуються та працюють засуджені особи.
 
 
Також керівник Донецької обласної прокуратури здійснив особистий прийом 3 засуджених осіб, стан розгляду звернень яких взяв на особистий контроль.
 
За фактом проведення перевірки обласною прокуратурою готується акт реагування щодо виявлених недоліків.
 
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 588