28.12.2021

Тортури електричним струмом – на Донеччині судитимуть псевдослідчого «МДБ ДНР», який катував полонених

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено спеціальне досудове розслідування стосовно 42-річного уродженця м. Донецька, який обвинувачується в участі у терористичній організації та порушенні законів і звичаїв війни (ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 438 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2016 року по теперішній час зловмисник, перебуваючи на посаді старшого слідчого фейкового Міністерства державної безпеки «ДНР», здійснює переслідування місцевих мешканців за фактами нібито сприяння правоохоронним органам та державній владі України.
 
Поплічник терористів бере особисту участь у так званих слідчих діях, що проводяться стосовно осіб, які незаконно утримуються на «базі МДБ ДНР», розташованій на території колишнього ПрАТ «Ізоляція» у м. Донецьку.
 
Зокрема, у період з вересня 2016 року по березень 2018 року так званий слідчий разом з іншими учасниками НЗФ РФ катував мешканця м. Ясинувата, затриманого за підозрою у начебто шпигунстві на користь СБУ. На голову полоненому зловмисники одягали поліетиленовий пакет, після чого застосовували до нього тортури із використанням електричного струму та жорстоко били.
 
Обвинувальний акт спрямовано на розгляд до Приморського районного суду м. Маріуполя.
 
Судитимуть правопорушника заочно. Максимальне покарання за санкціями статей – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури
 
 

кількість переглядів: 307