Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.08.2023

Готуються до «виборів» та впроваджують нову внутрішню політику – заочно підозрюються «державні службовці» окупаційної адміністрації Маріуполя (ФОТО)

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури двом маріупольцям заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
У травні 2022 року колишній металург та активіст молодіжної організації одного з промислових підприємств міста добровільно пішов на співпрацю з окупантами. Він обійняв посаду «начальника відділу з питань внутрішньої політики адміністрації м. Маріуполя днр».
 
         
 
Відповідальний за просування проросійської ідеології «посадовець» організовує взаємодію адміністрації з політичними партіями та громадськими й релігійними спілками, аби підтримувати «стабільну суспільно-політичну обстановку». Чоловік проводить пропагандистські масові заходи та здійснює підготовку до виборів, референдумів й інших форм «волевиявлення» населення.
 
У той же період перейшов на бік представників самопроголошеної республіки ще один маріуполець. Наразі він є «заступником голови адміністрації Орджонікідзевського району». Фейковий чиновник проводить наради, публічні слухання, контролює передвиборчі заходи та відповідає за кадрове забезпечення псевдоустанови.
 
Наразі обидва громадянина перебувають у розшуку. Максимальне покарання – 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років, з конфіскацією майна.
 
Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 4697