Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
30.08.2017

Інформація про діяльність Маріупольської місцевої прокуратури №2 за 8 місяців 2017 року

м

За 8 місяців 2017 року прокурорами Маріупольської місцевої прокуратури №2 здійснювалось процесуальне керівництво у понад 11 350 кримінальних провадженнях, в тому числі у понад 3200 провадженнях поточного року. Закінчено розслідуванням 2310, з них направлено до суду з обвинувальними актами - 379 кримінальних проваджень.
 
За участі прокурорів місцевої прокуратури Іллічівським та Орджонікідзевським районними судами м. Маріуполя розглянуто 305 кримінальних проваджень відносно 333 осіб з постановленням обвинувальних вироків, з яких на підставі угод – 55. Прокурорами місцевої прокуратури внесено та задоволено апеляційні скарги на незаконні судові рішення стосовно 14 осіб.  
 
Здійснюючи нагляд за додержанням законів працівниками поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, прокурори перевірили 344 оперативно-розшукових справ, надали 134 письмових вказівки, спрямували 6 доручень про вжиття заходів до усунення порушень закону, які розглянуто та задоволено, з притягненням до дисциплінарної відповідальності 3 працівників поліції. 
 
Представництво інтересів держави в суді
 
За минулий період 2017 року місцевою прокуратурою заявлено 18 позовів на загальну суму 72 млн  грн. Судами  задоволено 17 позовів на суму 2369 тис грн. Реально виконано рішень судів на 804 тис грн.
 
Внесено 13 актів прокурорського реагування про усунення порушень закону при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру та 4 акти реагування про усунення порушень при застосуванні заході впливу за адміністративні правопорушення. За результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 13 посадових осіб.
 
У сфері запобігання корупції направлено 4 подання в порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» щодо виявлення та усунення причин та умов, що сприяли порушенню вимог Закону та проведення службового розслідування за вказаними фактами.
До суду направлено 1 обвинувальний акт за вчинення кримінальних корупційних правопорушень, та 4 клопотання в порядку ч. 5 ст. 354 КК України, про звільнення від кримінальної відповідальності чотирьох осіб, які вчинили кримінальне корупційне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі).
 
Протягом 8 місяців 2017 року до Маріупольської місцевої прокуратури №2 надійшло 228 зверненя. На особистому прийомі прийнято 107 громадян. Вирішено по суті місцевою прокуратурою – 159 звернень, 69 звернень направлено за належністю в інші відомства для вирішення.
 
                            Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 741