Керівник Донецької обласної прокуратури


Угровецький Павло Олегович

 

Народився 25 червня 1986 року у місті Богодухів Харківської області. У 2008 році завершив навчання в Національній юридичній академії України ім. Я. Мудрого за спеціальністю "правознавство" та у 2011 завершив навчання в ТОВ "Харківський інститут бізнесу і менеджменту".

З червня 2008 року по серпень 2009 року працював на посаді помічника Лозівського міжрайонного прокурора Харківської області.

З серпня 2009 року по березень 2013 року послідовно обіймав посади слідчого та старшого слідчого прокуратури Київського району м. Харкова.

З березня 2013 по жовтень 2014 року займав посади прокурора та старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області.

З жовтня 2014 по квітень 2021 року - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області.

З травня 2021 по вересень 2021 року - перший заступник керівника Донецької обласної прокуратури.

З 28 вересня 2021 року - керівник Донецької обласної прокуратури


Перший заступник керівника Донецької обласної прокуратури


Макашов Денис Олександрович

 

Народився 6 листопада 1984 року у місті Попасна Луганської області. У 2007 році завершив навчання у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство».

З липня 2007 року по липень 2012 року послідовно обіймав посади слідчого прокуратури, помічника прокурора та старшого помічника прокурора Попаснянського району Луганської області.

З липня 2012 року по грудень 2016 року працював заступником Попаснянського транспортного прокурора Луганської області та заступником Попаснянського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Луганської області; прокурором та старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, та процесуального керівництва управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури  Луганської області; заступником прокурора Новоайдарського району Луганської області та начальником Новоайдарського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області .

З грудня 2016 року по жовтень 2020 року обіймав посади начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Луганської області.

З жовтня 2020 року по листопад 2021 року   - начальник управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Луганської обласної прокуратури.

З 17 листопада 2021 року – перший заступник керівника Донецької обласної прокуратури.


Заступник керівника Донецької обласної прокуратури


Ткачук Вікторія Олексіївна

Народилась 10 січня 1969 року у м. Дружківка Донецької області. У 1998 році завершила навчання в Донецькому державному університеті за спеціальністю "правознавство".

З листопада 2001 року - помічник прокурора м. Дружківки Донецької області.

З травня 2003 року - старший помічник прокурора м. Дружківки Донецької області.

У період з листопада 2007 по березень  2012 років займала посади заступника прокурора та прокурора м. Дружківки Донецької області.

З березня 2012 року - Артемівський міжрайонний прокурор, а з жовтня 2014 - Костянтинівський міжрайонний прокурор Донецької області.

У період з грудня 2015 по жовтень 2020 років обіймала посаду керівника Костянтиинівської місцевої прокуратури Донецької області.

З жовтня 2020 року - заступник керівника Донецької обласної прокуратури.

Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

 

 


Заступник керівника Донецької обласної прокуратури


Заєць Сергій Володимирович

Народився 06 березня 1972 року в місті Шахтарськ Донецької області. У 1994 році завершив навчання в Українській державній юридичній академії у м. Харкові за спеціальністю «правознавство».

З серпня 1994 року по вересень 1998 року послідовно обіймав посади стажиста, помічника прокурора та слідчого Шахтарської міжрайонної прокуратури Донецької області.

З вересня 1998 року по серпень 2010 року займав посади прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Донецької області; заступника начальника слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Донецької області; прокурора Центрально-Міського району м. Горлівки Донецької області; начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури слідчого управління прокуратури Донецької області.

З серпня 2010 року по грудень 2014 року працював на посадах прокурора м. Авдіївки Донецької області та прокурора Ворошиловського району м. Донецька Донецької області.

З грудня 2014 року по листопад 2019 року - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Донецької області.

З листопада 2019 року по квітень 2020 року - перший заступник прокурора Донецької області.

З квітня 2020 року - заступник прокурора Донецької області.

З вересня 2020 року  - заступник керівника Донецької обласної прокуратури.

 

 


Заступник керівника Донецької обласної прокуратури


Куценко Ірина Володимирівна

Народилась 28 травня 1985 року в м. Цеглед Угорщина. У 2007 році завершила навчання в Національній юридичній академії України імені Я. Мудрого за спеціальністю «правознавство».

З квітня 2007 року по жовтень 2014 року послідовно обіймала посади помічника прокурора, прокурора та старшого прокурора прокуратури м. Кременчука Полтавської області.

З жовтня 2014 по листопад 2019 року обіймала посади прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; старшого прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; старшого прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України; прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління спеціальних розслідувань Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України; прокурора відділу процесуального керівництва Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України, прокурора другого відділу процесуального керівництва управління наглядової діяльності Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

З листопада 2019 року по грудень 2019 року - прокурор відділу нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та в умовах збройного конфлікту Генеральної прокуратури України.

З грудня 2019 року – заступник прокурора Донецької області.

З жовтня 2020 року  - заступник керівника Донецької обласної прокуратури.