Прокурор Донецької області

Білоусов Євген ОлександровичНародився 31 березня 1984 року в м. Біла Церква Київської області. У 2007 році завершив навчання в Національній юридичній академії України ім. Я. Мудрого за спеціальністю «правознавство».

З липня 2007 року по березень 2015 року послідовно обіймав посади слідчого військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України; старшого слідчого військової прокуратури Центрального регіону України; старшого слідчого слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства та старшого слідчого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері; слідчого в ОВС слідчого відділу слідчого управління Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України;  старшого слідчого в ОВС слідчого відділу слідчого управління Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України; старшого слідчого в ОВС слідчого відділу управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Головного управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату та нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України; слідчого в ОВС слідчого відділу слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.

З березня 2015 року по серпень 2018 року обіймав посади заступника військового прокурора Західного регіону України - начальника слідчого управління; заступника військового прокурора Західного регіону України; першого заступника військового прокурора Західного регіону України; заступника військового прокурора Західного регіону України.

З серпня 2018 року по листопад 2019 року - перший заступник військового прокурора об’єднаних сил.

З листопада 2019 року – прокурор Донецької області.

 

 


Перший заступник прокурора Донецької області

Лівочка Олександр ВасильовичНародився 1 березня 1964 року у с. Северне Мар’їнського району Донецької області. У 1989 році завершив навчання у Кишинівському державному університеті ім. В.І. Леніна за спеціальністю «Правознавство».

З серпня 1990 року по липень 1993 року займав посади стажиста та старшого слідчого прокуратури Ленінського району м. Донецька Донецької області.

З липня 1993 року по травень 1999 року послідовно обіймав посади старшого слідчого, слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу, заступника та начальника відділу нагляду за додержанням законів при проведенні слідства органами прокуратури слідчого управління, заступника начальника управління – начальника відділу нагляду за додержанням законів при проведенні слідства органами прокуратури управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Донецької області.

З травня 1999 року по вересень 2002 року - заступник Донецько-Ясинуватського транспортного прокурора Донецької області.

З вересня 2002 року по березень 2004 року обіймав посади начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову  діяльність, дізнання та досудове слідство,  відділу нагляду за додержанням законів про права неповнолітніх та начальника відділу захисту прав і свобод неповнолітніх управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Донецької області.

З березня 2004 року по лютий 2005 року працював на посадах прокурора Калінінського району м. Горлівки  Донецької області та прокурора м. Горлівки Донецької області.

З лютого 2005 року по квітень 2007 року обіймав посади заступника начальника управління підтримання державного обвинувачення, заступника прокурора – начальника слідчого управління, заступника прокурора Донецької області.

З квітня 2007 року по квітень 2012 року - прокурор Куйбишевського району м. Донецька Донецької області.

З серпня 2012 року по березень 2014 року займався адвокатською діяльністю.

З березня по квітень 2014 року - заступник прокурора Донецької області.

З квітня 2014 року – перший заступник прокурора Донецької області.

 

 

  


Заступник прокурора Донецької області

Заєць Сергій Володимирович
Народився 06 березня 1972 року в місті Шахтарськ Донецької області. У 1994 році завершив навчання в Українській державній юридичній академії у м. Харкові за спеціальністю «правознавство».

З серпня 1994 року по вересень 1998 року послідовно обіймав посади стажиста, помічника прокурора та слідчого Шахтарської міжрайонної прокуратури Донецької області.

З вересня 1998 року по серпень 2010 року займав посади прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Донецької області; заступника начальника слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Донецької області; прокурора Центрально-Міського району м. Горлівки Донецької області; начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури слідчого управління прокуратури Донецької області.

З серпня 2010 року по грудень 2014 року працював на посадах прокурора м. Авдіївки Донецької області та прокурора Ворошиловського району м. Донецька Донецької області.

З грудня 2014 року по листопад 2019 року - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Донецької області.

З листопада 2019 року по квітень 2020 року - перший заступник прокурора Донецької області.

З квітня 2020 року - заступник прокурора Донецької області.

 

 


Заступник прокурора Донецької області

Куценко Ірина ВолодимирівнаНародилась 28 травня 1985 року в м. Цеглед Угорщина. У 2007 році завершила навчання в Національній юридичній академії України імені Я. Мудрого за спеціальністю «правознавство».

З квітня 2007 року по жовтень 2014 року послідовно обіймала посади помічника прокурора, прокурора та старшого прокурора прокуратури м. Кременчука Полтавської області.

З жовтня 2014 по листопад 2019 року обіймала посади прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; старшого прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; старшого прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України; прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління спеціальних розслідувань Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України; прокурора відділу процесуального керівництва Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України, прокурора другого відділу процесуального керівництва управління наглядової діяльності Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

З листопада 2019 року по грудень 2019 року - прокурор відділу нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та в умовах збройного конфлікту Генеральної прокуратури України.

З грудня 2019 року – заступник прокурора Донецької області.

 

 


Заступник прокурора Донецької області

Cулейманов Наріман РесутовичНародився 29 квітня 1988 року в с. Улугабад, м. Гулістан Сирдар’їнської області Республіки Узбекистан. У 2010 році завершив навчання в Національній юридичній академії України імені Я. Мудрого за спеціальністю «правознавство».

З грудня 2010 року по червень 2013 року займав посади секретаря Нахімовського районного суду м. Севастополя та помічника судді Апеляційного суду м. Севастополя.

З січня 2014 року по лютий 2020 року послідовно обіймав посади прокурора Севастопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України; старшого прокурора та слідчого Дарницької прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Центрального регіону України; старшого слідчого та прокурора військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону України; старшого прокурора військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону України; слідчого в особливо важливих справах Військової прокуратури Західного регіону України; начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях слідчого відділу та начальника слідчого управління військової прокуратури Західного регіону України; прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні управління процесуального керівництва військової прокуратури об’єднаних сил; військового прокурора Маріупольського гарнізону.

З лютого 2020 року – заступник прокурора Донецької області.