Керівник обласної прокуратури
Перший заступник керівника


Угровецький Павло Олегович

 

Народився 25 червня 1986 року у місті Богодухів Харківської області. У 2008 році завершив навчання в Національній юридичній академії України ім. Я. Мудрого за спеціальністю "правознавство" та у 2011 завершив навчання в ТОВ "Харківський інститут бізнесу і менеджменту".

З червня 2008 року по серпень 2009 року працював на посаді помічника Лозівського міжрайонного прокурора Харківської області.

З серпня 2009 року по березень 2013 року послідовно обіймав посади слідчого та старшого слідчого прокуратури Київського району м. Харкова.

З березня 2013 по жовтень 2014 року займав посади прокурора та старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області.

З жовтня 2014 по квітень 2021 року - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області.

З травня 2021 року - перший заступник керівника Донецької обласної прокуратури.

 

 


Заступник керівника


Ткачук Вікторія Олексіївна

Народилась 10 січня 1969 року у м.Дружківка Донецької області. У 1998 році завершила навчання в Донецькому державному університеті за спеціальністю "правознавство".

З вересня 1984 року по липень 1987 року - учениця Костянтинівського медичного училища.

З липня 1987 року по листопад 1993 року обіймала посади медичної сестри у Дружківській центральній лікарні, дитячому садку №55 МСЧ НКМЗ та лікарні №3 МСЧ НКМЗ у м. Краматорську, а також стоматологічній поліклініці м. Дружківка.

З березня 1994 року по листопад 2001 року - директор ПП "ВІТА" у м. Дружківка.

З листопада 2001 року по листопад 2007 року займала посади помічника та старшого помічника прокурора м. Дружківки Донецької області.

З листопада 2007 року по жовтень 2020 року послідовно обіймала адміністративні посади заступника прокурора та прокурора м. Дружківки Донецької області, Артемівського та Костянтинівського міжрайонного прокурора, керівника Костянтинівської місцевої прокуратури.

З жовтня 2020 року - заступник керівника Донецької обласної прокуратури.

 Заступник керівника


Заєць Сергій Володимирович

Народився 06 березня 1972 року в місті Шахтарськ Донецької області. У 1994 році завершив навчання в Українській державній юридичній академії у м. Харкові за спеціальністю «правознавство».

З серпня 1994 року по вересень 1998 року послідовно обіймав посади стажиста, помічника прокурора та слідчого Шахтарської міжрайонної прокуратури Донецької області.

З вересня 1998 року по серпень 2010 року займав посади прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Донецької області; заступника начальника слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Донецької області; прокурора Центрально-Міського району м. Горлівки Донецької області; начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури слідчого управління прокуратури Донецької області.

З серпня 2010 року по грудень 2014 року працював на посадах прокурора м. Авдіївки Донецької області та прокурора Ворошиловського району м. Донецька Донецької області.

З грудня 2014 року по листопад 2019 року - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Донецької області.

З листопада 2019 року по квітень 2020 року - перший заступник прокурора Донецької області.

З квітня 2020 року - заступник прокурора Донецької області.

З вересня 2020 року  - заступник керівника Донецької обласної прокуратури.

 

 


Заступник керівника


Куценко Ірина Володимирівна

Народилась 28 травня 1985 року в м. Цеглед Угорщина. У 2007 році завершила навчання в Національній юридичній академії України імені Я. Мудрого за спеціальністю «правознавство».

З квітня 2007 року по жовтень 2014 року послідовно обіймала посади помічника прокурора, прокурора та старшого прокурора прокуратури м. Кременчука Полтавської області.

З жовтня 2014 по листопад 2019 року обіймала посади прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; старшого прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; старшого прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України; прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління спеціальних розслідувань Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України; прокурора відділу процесуального керівництва Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України, прокурора другого відділу процесуального керівництва управління наглядової діяльності Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

З листопада 2019 року по грудень 2019 року - прокурор відділу нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та в умовах збройного конфлікту Генеральної прокуратури України.

З грудня 2019 року – заступник прокурора Донецької області.

З жовтня 2020 року  - заступник керівника Донецької обласної прокуратури.