Керівник обласної прокуратури


Білоусов Євген Олександрович

Народився 31 березня 1984 року в м. Біла Церква Київської області. У 2007 році завершив навчання в Національній юридичній академії України ім. Я. Мудрого за спеціальністю «правознавство».

З липня 2007 року по березень 2015 року послідовно обіймав посади слідчого військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України; старшого слідчого військової прокуратури Центрального регіону України; старшого слідчого слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства та старшого слідчого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері; слідчого в ОВС слідчого відділу слідчого управління Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України;  старшого слідчого в ОВС слідчого відділу слідчого управління Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України; старшого слідчого в ОВС слідчого відділу управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Головного управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату та нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України; слідчого в ОВС слідчого відділу слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.

З березня 2015 року по серпень 2018 року обіймав посади заступника військового прокурора Західного регіону України - начальника слідчого управління; заступника військового прокурора Західного регіону України; першого заступника військового прокурора Західного регіону України; заступника військового прокурора Західного регіону України.

З серпня 2018 року по листопад 2019 року - перший заступник військового прокурора об’єднаних сил.

З листопада 2019 року – прокурор Донецької області.

З грудня 2020 року - керівник Донецької обласної прокуратури.

 

 


Заступник керівника


Ткачук Вікторія Олексіївна

Народилась 10 січня 1969 року у м.Дружківка Донецької області. У 1998 році завершила навчання в Донецькому державному університеті за спеціальністю "правознавство".

З вересня 1984 року по липень 1987 року - учениця Костянтинівського медичного училища.

З липня 1987 року по листопад 1993 року обіймала посади медичної сестри у Дружківській центральній лікарні, дитячому садку №55 МСЧ НКМЗ та лікарні №3 МСЧ НКМЗ у м. Краматорську, а також стоматологічній поліклініці м. Дружківка.

З березня 1994 року по листопад 2001 року - директор ПП "ВІТА" у м. Дружківка.

З листопада 2001 року по листопад 2007 року займала посади помічника та старшого помічника прокурора м. Дружківки Донецької області.

З листопада 2007 року по жовтень 2020 року послідовно обіймала адміністративні посади заступника прокурора та прокурора м. Дружківки Донецької області, Артемівського та Костянтинівського міжрайонного прокурора, керівника Костянтинівської місцевої прокуратури.

З жовтня 2020 року - заступник керівника Донецької обласної прокуратури.

 Заступник керівника


Заєць Сергій Володимирович

Народився 06 березня 1972 року в місті Шахтарськ Донецької області. У 1994 році завершив навчання в Українській державній юридичній академії у м. Харкові за спеціальністю «правознавство».

З серпня 1994 року по вересень 1998 року послідовно обіймав посади стажиста, помічника прокурора та слідчого Шахтарської міжрайонної прокуратури Донецької області.

З вересня 1998 року по серпень 2010 року займав посади прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Донецької області; заступника начальника слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Донецької області; прокурора Центрально-Міського району м. Горлівки Донецької області; начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури слідчого управління прокуратури Донецької області.

З серпня 2010 року по грудень 2014 року працював на посадах прокурора м. Авдіївки Донецької області та прокурора Ворошиловського району м. Донецька Донецької області.

З грудня 2014 року по листопад 2019 року - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Донецької області.

З листопада 2019 року по квітень 2020 року - перший заступник прокурора Донецької області.

З квітня 2020 року - заступник прокурора Донецької області.

З вересня 2020 року  - заступник керівника Донецької обласної прокуратури.

 

 


Заступник керівника


Куценко Ірина Володимирівна

Народилась 28 травня 1985 року в м. Цеглед Угорщина. У 2007 році завершила навчання в Національній юридичній академії України імені Я. Мудрого за спеціальністю «правознавство».

З квітня 2007 року по жовтень 2014 року послідовно обіймала посади помічника прокурора, прокурора та старшого прокурора прокуратури м. Кременчука Полтавської області.

З жовтня 2014 по листопад 2019 року обіймала посади прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; старшого прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; старшого прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України; прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління спеціальних розслідувань Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України; прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України; прокурора відділу процесуального керівництва Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України, прокурора другого відділу процесуального керівництва управління наглядової діяльності Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

З листопада 2019 року по грудень 2019 року - прокурор відділу нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та в умовах збройного конфлікту Генеральної прокуратури України.

З грудня 2019 року – заступник прокурора Донецької області.

З жовтня 2020 року  - заступник керівника Донецької обласної прокуратури.