15.06.2017

Інформатор терористів «ДНР» проведе за ґратами 4 роки

Костянтинівська місцева прокуратура повністю довела у суді провину 50-річного мешканця м. Авдіївки, який впродовж півроку передавав представникам так званої «ДНР» інформацію, яку вони використовували для обстрілів позицій Збройних Сил України.
 
Під час судових слухань встановлено, що чоловік у грудні 2014 року, перебуваючи у місті Донецьк, під психологічним примусом та погрозам його дочці, яка навчалась в одному з ВУЗів Донецька, був залучений представниками незаконних збройних формувань (колишніми правоохоронцями, які перейшли на сторону терористів) до співпраці.
 
Повернувшись до Авдіївки, чоловік не звернувся до правоохоронних органів та почав передавати терористам деталізовані дані про місця дислокації, чисельність, маршрути пересування військовослужбовців і військової техніки ЗСУ та інших військових формувань України, задіяних в проведенні антитерористичної операції на території Авдіївки та у населених пунктах Ясинуватського району.
 
Суд, врахувавши доводи прокуратури, визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи організації) КК України, та засудив до 4 років позбавлення волі.
 
Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 2405