16.09.2019

Полоненому під селищем Зайцеве кулеметнику «ДНР» обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

 
За клопотанням Артемівської місцевої прокуратури суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб мешканцю м. Горлівки, який обґрунтовано підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 260 (участь у не передбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях та нападі на громадян) КК України.
 
У ході досудового розслідування встановлено, що у листопаді 2016 року 24-річний чоловік добровільно прийшов до військкомату міста Горлівка, що перебуває під тимчасовим контролем терористичної організації «ДНР», де його було зараховано на посаду заряджаючого до складу мінометної батареї, а влітку 2019 року переведено до 2-го взводу 1-ї мотострілкової бригади на посаду кулеметника.
 
Перебуваючи на передових позиціях незаконних збройних формувань , розташованих у с. Зайцеве Бахмутського району Донецької області, будучи озброєним  автоматом Калашникова, зловмисник разом з іншими бойовиками тривалий час чинив жорсткий опір військовослужбовцям Збройних Сил України.
 
Наприкінці серпня, в ході бойового зіткнення, трьох бойовиків, що намагались наблизитись до українських позицій, було вбито, а четвертого поранено та взято у полон.
 
На теперішній час бойовику повідомлено про підозру у скоєнні інкримінованого злочину.
 
Досудове розслідування триває.
     
Прес-служба прокуратури Донецької області
 

кількість переглядів: 1814