04.02.2021

Викрито групу осіб, які здійснили незаконну порубку дерев майже на 1 млн грн (ФОТО)

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури викрито групу осіб у незаконній порубці лісу на території Волноваського району, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).
                                                   
    
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у листопаді 2020 року мешканець м. Волновахи, найнявши 4 місцевих мешканців, організував незаконну порубку дерев породи дуб, акація та ясен на території району. Лісорубам, які працювали у нічний час доби, роботодавець платив по 300-400 грн.
 
 
    
 
 
Вказана деревина реалізовувалась маріупольському підприємству за 1200 грн/куб.м. Загалом правопорушники спричинили тяжкі наслідки навколишньому природному середовищу на суму близько 1 млн грн.
 
У ході санкціонованих обшуків за місцями мешкання фігурантів та транспортних засобах виявлено та вилучено деревину,  документи, чорнові записи, товарно-транспортні накладні, бензопили паливно-мастильні матеріали.
 
Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Головного управління НП в Донецькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 279