Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
02.08.2023

Сховав у кузові автомобіля 1800 л спиртного – засуджено чоловіка зі Слов’янська, який хотів реалізувати на Донеччині фальсифікований алкоголь (ФОТО)

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури Олександрівським районним судом ухвалено вирок уродженцю м. Слов’янська за незаконне придбання з метою збуту та транспортування нелегально виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України). Йому призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 85000 грн з конфіскацією та знищенням фальсифікованих товарів.
У березні 2023 року директор підприємства, яке займається ремонтними та будівельними роботами на одному з ринків м. Дніпра придбав виготовлені кустарним способом спиртовмісні напої та спробував перевезти їх до м. Слов’янська, аби там реалізувати. Чоловіка не зупинило, що під час воєнного стану на Донеччині заборонено продаж алкоголю. До того ж, рідина зберігалася в неналежному пакуванні – в «bag in box», без маркування та являла собою розведений водою етиловий спирт, що може спричинити шкоду здоров’ю.
 
 
Однак доставити вантаж йому не вдалося, оскільки під час огляду транспорту на блокпосту правоохоронці вилучили з автомобіля 800 л спиртного. Через деякий час чоловік наважився повторити спробу ввезення алкоголю на територію Донецької області, але на другий раз підприємець сховав за саморобною стінкою з ДСП вже 100 «bag in box» по 10 л та сподівався, що «товар» не помітять. Обидві поїздки він здійснював на машині товариша та не повідомляв, що саме перевозитиме.
 
 
Проте злочинні дії обвинуваченого були припинені правоохоронцями. Загалом у нього вилучено 1800 л незаконно виготовлених алкогольних напоїв.
 
 
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 6287