Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.11.2023

Висадили 16 000 саджанців сосни - прокурори долучились до відновлення лісу, знищеного окупантами на території Лиманської громади

Донецька обласна прокуратура продовжує фіксувати на деокупованій території Лиманської територіальної громади наслідки злочинних дій російських окупантів. Окрім чисельних фактів вбивств людей і руйнування інфраструктури населених пунктів, війська рф знищили й гектари лісів.
Під час чергового обстеження найбільш постраждалих від ворожих обстрілів лісових масивів прокурори виявили уламки снарядів та боєприпаси, що не розірвались і досі несуть загрозу людям і тваринам.
 
    
 
Крім того, співробітники Слов’янської окружної прокуратури долучились до відновлювальних заходів, які проводили на одній з ділянок лісу працівники Державного підприємства «Лиманський лісгосп». Завдяки спільним зусиллям лісників і прокурорів на понад 6 гектарах вигорілого лісу з’явились 16 000 молодих саджанців сосни звичайної.
 
    
 
При цьому використано саме ту частину посівного матеріалу, який вирощувався за сучасними шведськими технологіями спеціалістами Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру з насіння, зібраного в лиманських лісах до початку активних бойових дій.
 
    
 
Довідково: з початку військових дій на Донеччині постраждало понад 10 тис. га лісу, з яких 6,5 тис. га – на території Лиманського лісгоспу.
 
 
 
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 606