Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
12.11.2015

У Волновасі посадовці покривали осіб, які продавали алкоголь військовослужбовцям

.

Так, на території міста Волновахи Донецької області згідно рішення виконавчого комітету Волноваської міської ради заборонено продаж спиртних напоїв військовослужбовцям, в тому числі особам, що мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння, тощо).
 
На виконання вказаного рішення співробітниками Волноваського райвідділу міліції за фактами реалізації алкогольних напоїв військовослужбовцям було складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами), які спрямовано до розгляду до адміністративної комісії Волноваської міської ради.
 
Прокуратурою Волноваського району встановлено, що, незважаючи на однозначну наявність ознак адміністративного правопорушення, комісією  Волноваської міської ради  складено постанови  про припинення провадження у вказаних справах та умисно внесені неправдиві відомості про відсутність порушень законодавства.   
 
За даним фактом розпочато кримінальне провадження, відповідні дані внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ч.1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).
Досудове розслідування триває.
 
 
Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 1101